Sylar Stencil

Оценка на шрифтаSylar Stencil: 3.88 8 5

Латински шрифтове

Шаблонни шрифтове


На тази страница можете да изтеглитеSylar Stencil шрифт версияVersion 001.000, който принадлежи към семействоSylar Stencil (Regular профил). Автор на шрифта еSylar-Stencil. Дизайнер -Jonathan Hill (за комуникация използвайте следния адрес:http://www.thenorthernblock.co.uk). ИзтеглетеSylar Stencil безплатно наbg.GetFonts.net. Този шрифт спада към следните категории:латински шрифтове ,шаблонни шрифтове. Размер на шрифта – само60 Kb

ШрифтSylar Stencil
разглеждания:768 коментари
Подкрепете проекта!
Кажете на приятелите си за нас:

Авторско право Copyright (c) Jonathan Hill, 2008. All rights reserved.
Семейство Sylar Stencil
Профил Regular
Идентификация FONTLAB30:TTEXPORT
Пълно име Sylar Stencil
Версия Version 001.000
PostScript име Sylar-Stencil
Автор Sylar-Stencil
Размер 60 Kb
Търговска марка Sylar Stencil is a trademark of Jonathan Hill.
Дизайнер Jonathan Hill
URL адрес на дизайнера http://www.thenorthernblock.co.uk
Описание на лиценза By Installing any of The Northern Block fonts on your computer, you agree to the terms of use set forth by The Northern Block. Details can can be found at: http://www.thenorthernblock.co.uk/fonts_faq.htm. Use of this font software by unlicensed parties is expressly prohibited.
URL of license http://www.thenorthernblock.co.uk/fonts_faq.htm

Преглед наSylar Stencil


Преглед на шрифтаSylar Stencil
36
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
30
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
24
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
18
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
20
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Font size:
Цвят на текста:
Фон:
Смяна на цветове

    ШрифтSylar Stencilза сайта

    Можете да свържете шрифтаSylar Stencil към Вашия сайт, без да го изтегляте от нашия сървър. Трябва единствено да следвате инструкциите по-долу:

    1. Изберете най-подходящата опция за инсталиране на шрифта и добавете този код във Вашия сайт (поставете го веднага след началния маркер <head>):


        <link href="https://bg.getfonts.net/allfont.css?fonts=sylar-stencil" rel="stylesheet" type="text/css" />
      
        @import url(https://bg.getfonts.net/allfont.css?fonts=sylar-stencil);
      

    2. Активирайте шрифта за текст във Вашия CSS.:

        font-family: 'Sylar Stencil', arial;
      

    Примерен изходен код:

    <html>
      <head>
        <link href="https://bg.getfonts.net/allfont.css?fonts=sylar-stencil" rel="stylesheet" type="text/css" />
        <style>
          body {
            font-family: 'Sylar Stencil', arial;
            font-size: 48px;
            text-shadow: 4px 4px 4px #aaa;
          }
        </style>
      </head>
      <body>
        <div>Making the Web Beautiful withSylar Stencil!</div>
      </body>
    </html>
    

    Резултат:

    Making the Web Beautiful withSylar Stencil!

    Можете да прилагате различни стилове и CSS, като използвате нашата библиотека с ефекти, за атрактивен и индивидуален изглед на Вашия сайт.


    Коментари



    Предишен шрифт:

    « TemplateCapsSSK

    ШрифтTemplateCapsSSK

    Следващ шрифт:

    1st Cav »

    Шрифт1st Cav