Serpentin Medium

Оценка на шрифтаSerpentin Medium: 4.00 3 5

Sans-Serif шрифтове

Кирилизирани шрифтове

Латински шрифтове

Руски шрифтове


На тази страница можете да изтеглитеSerpentin Medium шрифт версия1.000, който принадлежи към семействоSerpentin (Medium профил). Автор на шрифта еSerpentin-Medium. ИзтеглетеSerpentin Medium безплатно наbg.GetFonts.net. Този шрифт спада към следните категории:sans-serif шрифтове,кирилизирани шрифтове ,латински шрифтове . Размер на шрифта – само28 Kb

ШрифтSerpentin Medium
разглеждания:633 коментари
Подкрепете проекта!
Кажете на приятелите си за нас:

Авторско право Generated by Fontographer 3.5
Семейство Serpentin
Профил Medium
Идентификация FontMonger:Serpentin Medium
Пълно име Serpentin Medium
Версия 1.000
PostScript име SerpentinMedium
Автор Serpentin-Medium
Размер 28 Kb

Преглед наSerpentin Medium


Преглед на шрифтаSerpentin Medium
36
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
30
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
24
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
18
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
20
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Font size:
Цвят на текста:
Фон:
Смяна на цветове

    ШрифтSerpentin Mediumза сайта

    Можете да свържете шрифтаSerpentin Medium към Вашия сайт, без да го изтегляте от нашия сървър. Трябва единствено да следвате инструкциите по-долу:

    1. Изберете най-подходящата опция за инсталиране на шрифта и добавете този код във Вашия сайт (поставете го веднага след началния маркер <head>):


        <link href="https://bg.getfonts.net/allfont.css?fonts=serpentin-medium" rel="stylesheet" type="text/css" />
      
        @import url(https://bg.getfonts.net/allfont.css?fonts=serpentin-medium);
      

    2. Активирайте шрифта за текст във Вашия CSS.:

        font-family: 'Serpentin Medium', arial;
      

    Примерен изходен код:

    <html>
      <head>
        <link href="https://bg.getfonts.net/allfont.css?fonts=serpentin-medium" rel="stylesheet" type="text/css" />
        <style>
          body {
            font-family: 'Serpentin Medium', arial;
            font-size: 48px;
            text-shadow: 4px 4px 4px #aaa;
          }
        </style>
      </head>
      <body>
        <div>Making the Web Beautiful withSerpentin Medium!</div>
      </body>
    </html>
    

    Резултат:

    Making the Web Beautiful withSerpentin Medium!

    Можете да прилагате различни стилове и CSS, като използвате нашата библиотека с ефекти, за атрактивен и индивидуален изглед на Вашия сайт.


    Други профили

    ШрифтSerpentin

    Serpentin »

    Семейство:Serpentin

    Профил:Normal

    Размер:32 Kb


    Коментари



    Предишен шрифт:

    « Serpentine Rus

    ШрифтSerpentine Rus

    Следващ шрифт:

    Serpentin »

    ШрифтSerpentin