NimbusSanLCY Bold Italic

Оценка на шрифтаNimbusSanLCY Bold Italic: 4.13 8 5

Sans-Serif шрифтове

Кирилизирани шрифтове

Латински шрифтове

Руски шрифтове


На тази страница можете да изтеглитеNimbusSanLCY Bold Italic шрифт версияVersion 001.005, който принадлежи към семействоNimbusSanLCY (Bold Italic профил). Автор на шрифта еNimbusSanLCY-Bold-Italic. ИзтеглетеNimbusSanLCY Bold Italic безплатно наbg.GetFonts.net. Този шрифт спада към следните категории:sans-serif шрифтове,кирилизирани шрифтове ,латински шрифтове . Размер на шрифта – само48 Kb

ШрифтNimbusSanLCY Bold Italic
разглеждания:658 коментари
Подкрепете проекта!
Кажете на приятелите си за нас:

Авторско право URW Software, Copyright 1994 by URW
Семейство NimbusSanLCY
Профил Bold Italic
Идентификация URW:NimbusSanLCY-BoldItal:1994
Пълно име NimbusSanLCY Bold Italic
Версия Version 001.005
PostScript име NimbusSanLCY-BoldItal
Автор NimbusSanLCY-Bold-Italic
Размер 48 Kb

Преглед наNimbusSanLCY Bold Italic


Преглед на шрифтаNimbusSanLCY Bold Italic
36
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
30
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
24
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
18
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
20
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Font size:
Цвят на текста:
Фон:
Смяна на цветове

    ШрифтNimbusSanLCY Bold Italicза сайта

    Можете да свържете шрифтаNimbusSanLCY Bold Italic към Вашия сайт, без да го изтегляте от нашия сървър. Трябва единствено да следвате инструкциите по-долу:

    1. Изберете най-подходящата опция за инсталиране на шрифта и добавете този код във Вашия сайт (поставете го веднага след началния маркер <head>):


        <link href="https://bg.getfonts.net/allfont.css?fonts=nimbussanlcy-bold-italic" rel="stylesheet" type="text/css" />
      
        @import url(https://bg.getfonts.net/allfont.css?fonts=nimbussanlcy-bold-italic);
      

    2. Активирайте шрифта за текст във Вашия CSS.:

        font-family: 'NimbusSanLCY Bold Italic', arial;
      

    Примерен изходен код:

    <html>
      <head>
        <link href="https://bg.getfonts.net/allfont.css?fonts=nimbussanlcy-bold-italic" rel="stylesheet" type="text/css" />
        <style>
          body {
            font-family: 'NimbusSanLCY Bold Italic', arial;
            font-size: 48px;
            text-shadow: 4px 4px 4px #aaa;
          }
        </style>
      </head>
      <body>
        <div>Making the Web Beautiful withNimbusSanLCY Bold Italic!</div>
      </body>
    </html>
    

    Резултат:

    Making the Web Beautiful withNimbusSanLCY Bold Italic!

    Можете да прилагате различни стилове и CSS, като използвате нашата библиотека с ефекти, за атрактивен и индивидуален изглед на Вашия сайт.


    Други профили

    ШрифтNimbusSanLCY

    NimbusSanLCY »

    Семейство:NimbusSanLCY

    Профил:Regular

    Размер:49 Kb


    ШрифтNimbusSanLCY Italic

    NimbusSanLCY Italic »

    Семейство:NimbusSanLCY

    Профил:Italic

    Размер:47 Kb


    ШрифтNimbusSanLCY Bold

    NimbusSanLCY Bold »

    Семейство:NimbusSanLCY

    Профил:Bold

    Размер:51 Kb



    Коментари



    Предишен шрифт:

    « NewsGothic_A.Z_PS Normal

    ШрифтNewsGothic_A.Z_PS Normal

    Следващ шрифт:

    NimbusSanLCY Bold »

    ШрифтNimbusSanLCY Bold