KR Keltic One

Оценка на шрифтаKR Keltic One: 4.60 10 5

Декоративни шрифтове

Латински шрифтове


На тази страница можете да изтеглитеKR Keltic One шрифт версияMacromedia Fontographer 4.1 11/21/01, който принадлежи към семействоKR Keltic One (Regular профил). Автор на шрифта еKR-Keltic-One. ИзтеглетеKR Keltic One безплатно наbg.GetFonts.net. Този шрифт спада към следните категории:декоративни шрифтове,латински шрифтове . Размер на шрифта – само90 Kb

ШрифтKR Keltic One
разглеждания:550 коментари
Подкрепете проекта!
Кажете на приятелите си за нас:

Авторско право ©2001 Kat - www.katsfunfonts.com
Семейство KR Keltic One
Профил Regular
Идентификация Macromedia Fontographer 4.1 KR Keltic One
Пълно име KR Keltic One
Версия Macromedia Fontographer 4.1 11/21/01
PostScript име KRKelticOne
Автор KR-Keltic-One
Размер 90 Kb

Преглед наKR Keltic One


Преглед на шрифтаKR Keltic One
36
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
30
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
24
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
18
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
20
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Font size:
Цвят на текста:
Фон:
Смяна на цветове

    ШрифтKR Keltic Oneза сайта

    Можете да свържете шрифтаKR Keltic One към Вашия сайт, без да го изтегляте от нашия сървър. Трябва единствено да следвате инструкциите по-долу:

    1. Изберете най-подходящата опция за инсталиране на шрифта и добавете този код във Вашия сайт (поставете го веднага след началния маркер <head>):


        <link href="https://bg.getfonts.net/allfont.css?fonts=kr-keltic-one" rel="stylesheet" type="text/css" />
      
        @import url(https://bg.getfonts.net/allfont.css?fonts=kr-keltic-one);
      

    2. Активирайте шрифта за текст във Вашия CSS.:

        font-family: 'KR Keltic One', arial;
      

    Примерен изходен код:

    <html>
      <head>
        <link href="https://bg.getfonts.net/allfont.css?fonts=kr-keltic-one" rel="stylesheet" type="text/css" />
        <style>
          body {
            font-family: 'KR Keltic One', arial;
            font-size: 48px;
            text-shadow: 4px 4px 4px #aaa;
          }
        </style>
      </head>
      <body>
        <div>Making the Web Beautiful withKR Keltic One!</div>
      </body>
    </html>
    

    Резултат:

    Making the Web Beautiful withKR Keltic One!

    Можете да прилагате различни стилове и CSS, като използвате нашата библиотека с ефекти, за атрактивен и индивидуален изглед на Вашия сайт.


    Коментари



    Предишен шрифт:

    « RitzyRemix

    ШрифтRitzyRemix

    Следващ шрифт:

    Rialto »

    ШрифтRialto