FuturaBookCTT Normal

Оценка на шрифтаFuturaBookCTT Normal: 4.10 10 5

Sans-Serif шрифтове

Кирилизирани шрифтове

Латински шрифтове

Руски шрифтове


На тази страница можете да изтеглитеFuturaBookCTT Normal шрифт версияTrueType Maker version 3.00.00, който принадлежи към семействоFuturaBookCTT (Normal профил). Автор на шрифта еFuturaBookCTT-Normal. ИзтеглетеFuturaBookCTT Normal безплатно наbg.GetFonts.net. Този шрифт спада към следните категории:sans-serif шрифтове,кирилизирани шрифтове ,латински шрифтове . Размер на шрифта – само57 Kb

ШрифтFuturaBookCTT Normal
разглеждания:783 коментари
Подкрепете проекта!
Кажете на приятелите си за нас:

Авторско право (c)Copyright ParaGraph International, 1992.
Семейство FuturaBookCTT
Профил Normal
Идентификация ParaGraph:FuturaBookCTT Normal:1995
Пълно име FuturaBookCTT Normal
Версия TrueType Maker version 3.00.00
PostScript име FuturaBookC
Автор FuturaBookCTT-Normal
Размер 57 Kb
Търговска марка FuturaBookCTT is trademark of ParaGraph International, 1992.

Преглед наFuturaBookCTT Normal


Преглед на шрифтаFuturaBookCTT Normal
36
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
30
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
24
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
18
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
20
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Font size:
Цвят на текста:
Фон:
Смяна на цветове

    ШрифтFuturaBookCTT Normalза сайта

    Можете да свържете шрифтаFuturaBookCTT Normal към Вашия сайт, без да го изтегляте от нашия сървър. Трябва единствено да следвате инструкциите по-долу:

    1. Изберете най-подходящата опция за инсталиране на шрифта и добавете този код във Вашия сайт (поставете го веднага след началния маркер <head>):


        <link href="https://bg.getfonts.net/allfont.css?fonts=futurabookctt-normal" rel="stylesheet" type="text/css" />
      
        @import url(https://bg.getfonts.net/allfont.css?fonts=futurabookctt-normal);
      

    2. Активирайте шрифта за текст във Вашия CSS.:

        font-family: 'FuturaBookCTT Normal', arial;
      

    Примерен изходен код:

    <html>
      <head>
        <link href="https://bg.getfonts.net/allfont.css?fonts=futurabookctt-normal" rel="stylesheet" type="text/css" />
        <style>
          body {
            font-family: 'FuturaBookCTT Normal', arial;
            font-size: 48px;
            text-shadow: 4px 4px 4px #aaa;
          }
        </style>
      </head>
      <body>
        <div>Making the Web Beautiful withFuturaBookCTT Normal!</div>
      </body>
    </html>
    

    Резултат:

    Making the Web Beautiful withFuturaBookCTT Normal!

    Можете да прилагате различни стилове и CSS, като използвате нашата библиотека с ефекти, за атрактивен и индивидуален изглед на Вашия сайт.


    Коментари



    Предишен шрифт:

    « Futura_Book-Bold

    ШрифтFutura_Book-Bold

    Следващ шрифт:

    Futura Condensed Plain:001.004 »

    ШрифтFutura Condensed Plain:001.004