CatholicSchoolGirls BB

Оценка на шрифтаCatholicSchoolGirls BB: 4.45 11 5

Декоративни шрифтове

Латински шрифтове

Ръкописни шрифтове


На тази страница можете да изтеглитеCatholicSchoolGirls BB шрифт версияMacromedia Fontographer 4.1 4/26/04, който принадлежи към семействоCatholicSchoolGirls BB (Regular профил). Автор на шрифта еCatholicSchoolGirls-BB. ИзтеглетеCatholicSchoolGirls BB безплатно наbg.GetFonts.net. Този шрифт спада към следните категории:декоративни шрифтове,латински шрифтове ,ръкописни шрифтове. Размер на шрифта – само26 Kb

ШрифтCatholicSchoolGirls BB
разглеждания:595 коментари
Подкрепете проекта!
Кажете на приятелите си за нас:

Авторско право ©2004 Nate Piekos. www.blambot.com
Семейство CatholicSchoolGirls BB
Профил Regular
Идентификация CathSchoolGirls BB
Пълно име CatholicSchoolGirls BB
Версия Macromedia Fontographer 4.1 4/26/04
PostScript име CatholicSchoolGirlsBB
Автор CatholicSchoolGirls-BB
Размер 26 Kb

Преглед наCatholicSchoolGirls BB


Преглед на шрифтаCatholicSchoolGirls BB
36
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
30
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
24
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
18
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
20
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Font size:
Цвят на текста:
Фон:
Смяна на цветове

    ШрифтCatholicSchoolGirls BBза сайта

    Можете да свържете шрифтаCatholicSchoolGirls BB към Вашия сайт, без да го изтегляте от нашия сървър. Трябва единствено да следвате инструкциите по-долу:

    1. Изберете най-подходящата опция за инсталиране на шрифта и добавете този код във Вашия сайт (поставете го веднага след началния маркер <head>):


        <link href="https://bg.getfonts.net/allfont.css?fonts=catholicschoolgirls-bb" rel="stylesheet" type="text/css" />
      
        @import url(https://bg.getfonts.net/allfont.css?fonts=catholicschoolgirls-bb);
      

    2. Активирайте шрифта за текст във Вашия CSS.:

        font-family: 'CatholicSchoolGirls BB', arial;
      

    Примерен изходен код:

    <html>
      <head>
        <link href="https://bg.getfonts.net/allfont.css?fonts=catholicschoolgirls-bb" rel="stylesheet" type="text/css" />
        <style>
          body {
            font-family: 'CatholicSchoolGirls BB', arial;
            font-size: 48px;
            text-shadow: 4px 4px 4px #aaa;
          }
        </style>
      </head>
      <body>
        <div>Making the Web Beautiful withCatholicSchoolGirls BB!</div>
      </body>
    </html>
    

    Резултат:

    Making the Web Beautiful withCatholicSchoolGirls BB!

    Можете да прилагате различни стилове и CSS, като използвате нашата библиотека с ефекти, за атрактивен и индивидуален изглед на Вашия сайт.


    Коментари



    Предишен шрифт:

    « CarolsChunks

    ШрифтCarolsChunks

    Следващ шрифт:

    Chilled Regular »

    ШрифтChilled Regular