Archivo Narrow Italic

Оценка на шрифтаArchivo Narrow Italic: 3.33 3 5

Headings

Sans-Serif шрифтове


На тази страница можете да изтеглитеArchivo Narrow Italic шрифт версия1.002, който принадлежи към семействоArchivo Narrow (Italic профил). Автор на шрифта еHector Gatti. Дизайнер -Hector Gatti. ИзтеглетеArchivo Narrow Italic безплатно наbg.GetFonts.net. Този шрифт спада към следните категории:headings,sans-serif шрифтове. Размер на шрифта – само52 Kb

ШрифтArchivo Narrow Italic
разглеждания:634 коментари
Подкрепете проекта!
Кажете на приятелите си за нас:

Семейство Archivo Narrow
Профил Italic
Идентификация Omnibus-Type: Archivo Narrow Italic: 2012
Пълно име Archivo Narrow Italic
Версия 1.002
PostScript име ArchivoNarrow-Italic
Автор Hector Gatti
Размер 52 Kb
Търговска марка Archivo
Дизайнер Hector Gatti
URL адрес на доставчика http://www.omnibus-type.com
Описание на лиценза This Font Software is licensed under the SIL Open Font License, Version 1.1.This license is available with a FAQ at: http://scripts.sil.org/OFL
URL of license http://scripts.sil.org/OFL

Преглед наArchivo Narrow Italic


Преглед на шрифтаArchivo Narrow Italic
36
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
30
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
24
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
18
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
20
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Font size:
Цвят на текста:
Фон:
Смяна на цветове

    ШрифтArchivo Narrow Italicза сайта

    Можете да свържете шрифтаArchivo Narrow Italic към Вашия сайт, без да го изтегляте от нашия сървър. Трябва единствено да следвате инструкциите по-долу:

    1. Изберете най-подходящата опция за инсталиране на шрифта и добавете този код във Вашия сайт (поставете го веднага след началния маркер <head>):


        <link href="https://bg.getfonts.net/allfont.css?fonts=archivo-narrow-italic" rel="stylesheet" type="text/css" />
      
        @import url(https://bg.getfonts.net/allfont.css?fonts=archivo-narrow-italic);
      

    2. Активирайте шрифта за текст във Вашия CSS.:

        font-family: 'Archivo Narrow Italic', arial;
      

    Примерен изходен код:

    <html>
      <head>
        <link href="https://bg.getfonts.net/allfont.css?fonts=archivo-narrow-italic" rel="stylesheet" type="text/css" />
        <style>
          body {
            font-family: 'Archivo Narrow Italic', arial;
            font-size: 48px;
            text-shadow: 4px 4px 4px #aaa;
          }
        </style>
      </head>
      <body>
        <div>Making the Web Beautiful withArchivo Narrow Italic!</div>
      </body>
    </html>
    

    Резултат:

    Making the Web Beautiful withArchivo Narrow Italic!

    Можете да прилагате различни стилове и CSS, като използвате нашата библиотека с ефекти, за атрактивен и индивидуален изглед на Вашия сайт.


    Други профили

    ШрифтArchivo Narrow Regular

    Archivo Narrow Regular »

    Семейство:Archivo Narrow

    Профил:Regular

    Размер:50 Kb


    ШрифтArchivo Narrow Bold

    Archivo Narrow Bold »

    Семейство:Archivo Narrow

    Профил:Bold

    Размер:52 Kb


    ШрифтArchivo Narrow Bold Italic

    Archivo Narrow Bold Italic »

    Семейство:Archivo Narrow

    Профил:Bold Italic

    Размер:53 Kb



    Коментари



    Предишен шрифт:

    « Archivo Narrow Bold Italic

    ШрифтArchivo Narrow Bold Italic

    Следващ шрифт:

    Archivo Narrow Regular »

    ШрифтArchivo Narrow Regular