a_AvanteRough Light

Оценка на шрифтаa_AvanteRough Light: 3.90 10 5

Sans-Serif шрифтове

Кирилизирани шрифтове

Латински шрифтове

Руски шрифтове


На тази страница можете да изтеглитеa_AvanteRough Light шрифт версия001.002, който принадлежи към семействоa_AvanteRough (Light профил). Автор на шрифта еa_AvanteRough-Light. Изтеглетеa_AvanteRough Light безплатно наbg.GetFonts.net. Този шрифт спада към следните категории:sans-serif шрифтове,кирилизирани шрифтове ,латински шрифтове . Размер на шрифта – само184 Kb

Шрифтa_AvanteRough Light
разглеждания:585 коментари
Подкрепете проекта!
Кажете на приятелите си за нас:

Авторско право a_AvanteRough *Arsenal Company ©1997* FAX: (095)924-3775; e-Mail: [email protected]; Phone: (095)924-5811 (Design and Featuring W.Chufarofsky & M.Slutsker)
Семейство a_AvanteRough
Профил Light
Идентификация a_AvanteRough Light
Пълно име a_AvanteRough Light
Версия 001.002
PostScript име a_AvanteRough-Light
Автор a_AvanteRough-Light
Размер 184 Kb

Преглед наa_AvanteRough Light


Преглед на шрифтаa_AvanteRough Light
36
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
30
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
24
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
18
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
20
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Font size:
Цвят на текста:
Фон:
Смяна на цветове

    Шрифтa_AvanteRough Lightза сайта

    Можете да свържете шрифтаa_AvanteRough Light към Вашия сайт, без да го изтегляте от нашия сървър. Трябва единствено да следвате инструкциите по-долу:

    1. Изберете най-подходящата опция за инсталиране на шрифта и добавете този код във Вашия сайт (поставете го веднага след началния маркер <head>):


        <link href="https://bg.getfonts.net/allfont.css?fonts=a_avanterough-light" rel="stylesheet" type="text/css" />
      
        @import url(https://bg.getfonts.net/allfont.css?fonts=a_avanterough-light);
      

    2. Активирайте шрифта за текст във Вашия CSS.:

        font-family: 'a_AvanteRough Light', arial;
      

    Примерен изходен код:

    <html>
      <head>
        <link href="https://bg.getfonts.net/allfont.css?fonts=a_avanterough-light" rel="stylesheet" type="text/css" />
        <style>
          body {
            font-family: 'a_AvanteRough Light', arial;
            font-size: 48px;
            text-shadow: 4px 4px 4px #aaa;
          }
        </style>
      </head>
      <body>
        <div>Making the Web Beautiful witha_AvanteRough Light!</div>
      </body>
    </html>
    

    Резултат:

    Making the Web Beautiful witha_AvanteRough Light!

    Можете да прилагате различни стилове и CSS, като използвате нашата библиотека с ефекти, за атрактивен и индивидуален изглед на Вашия сайт.


    Коментари



    Предишен шрифт:

    « a_AvanteNrMedium

    Шрифтa_AvanteNrMedium

    Следващ шрифт:

    a_AvanteTck HeavyItalic »

    Шрифтa_AvanteTck HeavyItalic